Medewerkers

btimmerman B. Timmerman Algemeen Directeur
btimmerman@timmermantrans.nl
HTimmerman Henk Timmerman Sales / Wagenparkbeheer
htimmerman@timmermantrans.nl
hkloeze Harm Kloeze Hoofd Administratie
hkloeze@timmermantrans.nl
Hboessenkool Henk Boessenkool Hoofd Benelux Planning
hboessenkool@timmermantrans.nl
henk-haasjes Henk Haasjes Benelux Planning
hhaasjes@timmermantrans.nl
henk-van-veen Henk van Veen Benelux Planning
hvanveen@timmermantrans.nl
Michel van Mulligen Kraan en openwagen Planning
mvanmulligen@timmermantrans.nl
Markhidding Mark Hiddingh Hoofd Buitenland en Kraan Planning
mhiddingh@timmermantrans.nl
gerdaharke Gerda Harke Administratie /Planning
gharke@timmermantrans.nl
jennektalen Jenneke Timmerman Administratie
jtalen@timmermantrans.nl
alice_linthorst Alice Linthorst Administratie
alinthorst@timmermantrans.nl